38.215.10 - BARACUDA 2 10PD - Univerzalni potovalni polnilnik / pomožna baterija, 10.000 mAh, PD 20W, z magnetom
49,62 € +DDV
| Zaloga |
1.872 |
Osnovni podatki
| Koda | 38.215.10 |
| Model | BARACUDA 2 10PD |
| Znamka | PIXO |
| Barva | Črna |
| Dimenzija | 8.4 x 8.4 x 3.2 cm |
| Paket | 16/1 |
| Neto teža | 0.49 kg |
| Tisk | Digitalna |
| Dodatki | Magnet, Darilna embalaža, Brezžični polnenje, hitro polnjenje |
| Material | Plastic, Plastika |
| Tip izdelka | Izhod tipa C, USB izhod, Vhod tipa C |
| Črtna koda | 8605073823994 |
Podatki o tiskanju
Logistične informacije
| Kosi na škatlo | 16 koščke |
| Škatle dimenzije dimenzije | 0.41 x 0.26 x 0.24 m |
| Teža bruto kartona | 8.36 kg |
| Volumen kartona | 0.03 m3 |
| Država izvora | Kitajska |
| HS koda | 850760009000 |
Podobni izdelki
38.161
BARACUDA PRO
Univerzalni potovalni polnilnik / prenosni polnilnik za prenosnik, 15.000 mAh, PD 65W, z magnetom
81,55 € +DDV
Prihajajoči prihod
blizu
38.216
EDISON 10PD 35W
Univerzalni potovalni polnilnik / pomožna baterija, 10.000 mAh, 35W, z magnetom in izvlečnim kablom
55,15 € +DDV
Prihajajoči prihod
blizu


